Vážení Zákazníci, Chceme váš informovat že tento pátek 2.8.2022 po 25 letech bude poslední pro náš kamenný obchod v Hotelu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1). I tak nadále pro vás zůstáváme otevřeni v naší nové kamenné prodejně na Vinohradské 53, Praha 2 kde pro vás připravujeme Lounge a zajímavé akce pro doutníkáře. Děkujeme vám za vaše návštěvy a vaší důvěru. Vás Tým Doutníky Praha

Perla Del Mar "L" Maduro - 25ks

Značka: J.C. Newmann

Tvar: Corona Gorda
Náplň: Ecuador Connecticut
Vázací list: Nicaraguan
Krycí list: Nicaraguan
Ring x délka: 46 x 139.7 mm (5 1/2″ x 46)

Výrobce: J.C. Newman Pensa 

Dostupnost Skladem
Kód: 6139
5 750 Kč 230 Kč / 1 ks
Perla Del Mar "L" Maduro - 25ks
Značka: J.C. Newmann

Perla del Mar je historická značka doutníků, která sahá až k Kubě. V roce 1905 začali čtyři kubánští bratři ručně balit doutníky pomocí tabáku pěstovaného na farmě jejich rodiny na Kubě. Svou společnost pojmenovali Perfecto Garcia Brothers a doutníky nazvali „Perla del Mar“ kvůli nádherným karibským vodám, které obklopují Kubu. Jak rostla popularita a poptávka po jejich doutnících, bratři postavili velkou továrnu na doutníky vedle továrny El Reloj J.C.Newmana v Ybor City na Floridě. Perla del Mar byla jednou z předních značek prémiových doutníků na počátku 20. století. Nové doutníky J.C.Newmana Perla del Mar ctí historické dědictví značky.

Perla del Mar Maduro používá stejnou jedinečnou směs jako Perla del Mar Classic, zabalená do originálního krycího listu z Connecticut Broadleaf, nabízí krémové a čokoládové tóny robustní tmavě čokoládové barvy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: