Brickhouse Corona -25ks

Značka: Brickhouse

Tvar: Corona
Náplň: Nicaraguan
Vázací list: Nicaraguan
Krycí list: Ecuadorian Havana Seed  
Ring x délka: 42 x 127 mm (5 x 42)

Výrobce: J.C. Newman PENSA

Dostupnost Skladem
Kód: 6223
4 000 Kč 3 800 Kč 152 Kč / 1 ks
Brickhouse Corona -25ks
Značka: Brickhouse
Brickhouse Corona 25 ks pcs 1
4 000 Kč

J.C. Newman založil Brick House jako pravý kubánský puro doutník vyrobený z nejlepších havanských tabáků. Na počest své rodiny a dědictví vytvořil J.C. nálepku Brick House podle svého dětského domova - jediného cihlového domu v jejich malé maďarské vesnici. Místní obyvatelé a návštěvníci se každou noc scházeli v domě, aby jedli, pili, kouřili a užívali si navzájem společnost. Ale s Velkou hospodářskou krizí přišel konec Brick House .

O více než 80 let později vnuci Eric a Bobby Newmanovi znovu spustili Brick House pomocí těch nejvybranějších nikaragujských tabáků. Každý doutník zabalený do vydatného listu Havana Subido ™ obsahuje bohatou směs nikaragujských tabáků pečlivě ručně stočených mistrovskými řemeslníky. Každý cigaret Brick House stárne v horách Nikaraguy a je spojením dokonalé konstrukce, vynikající kvality a mistrovské směsi.

Senzace přes noc, značka Brick House, se stala jedním z nejdiskutovanějších doutníků na internetu a celosvětově nejprodávanějším. Ceny zahrnují cenu Best Bargain Cigar a místo v žebříčku 25 nejlepších doutníků od Cigar Aficionado a řadu ralších ocenění.

Orientační doba kouření 30 - 40 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto