Vážení zákazníci, v současné době je u nás zavřeno. Náš kamenný Obchod pro vás připravujeme k otevření. V současné době pro vás připravujeme nový sortiment zboží. Obchod bude otevřeny během 14 dnů, budeme se na vás tešit s našim novým sortimentem zboží. Zboží můžete objednat na našem eshopu a my vám rádi zboží pošleme do dvou dnů nebo osobně dovezeme. Dále tým doutniky praha vám všem moc děkuje ža vaší důvěru v nouzové situaci. Jestli budete potřebovat poradit rádi vám pomůžeme telefonicky na +420 602 383 998 +420 602 334 578 Vás tým Doutníky-Praha.cz

Combinaciones Seleccion Petit Robustos - 10 ks

Kód: 4919
3 800 Kč 380 Kč / 1 ks
Skladem

Výběr 2x 5ks doutníků velikosti Petit Robusto od 5 nejznámnějších značek doutníků HabanosCohibaMontecristoRomeo y JulietaPartagás a H.Upmann. Velikost Petit Robusto: délka: 10,2 cm a prstýnek č. 50.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Combinaciones Seleccion Petit Robustos - 10 ks

Vzorník nejznámějších kubánských doutníků. Balení obsahuje 10 ks doutníků.

Možnost vychutnat si specifickou chuť každé značky ve stejné velikosti doutníku činí z tohoto výběru “Petit Robustos” atraktivní volbu pro kuřáky doutníků, kteří si chtějí vychutnat prestižní značku kubánských doutníků během 20 minut. Všechny doutníky z tohoto výběru jsou vyrobeny z tabákových listů pocházejících ze zóny Vuelta Abajo, regionu Pinar del Rio na Kubě.

Tento rok se na trh dostává tento netrpělivě očekávaný produkt "Selección Petit Robustos" v elegantním cestovním pouzdru: exkluzivní produkt vyrobeno pouze 5000 dárkových balení, které se zajisté brzy stanou ceněným a nápaditým dárkem pro příznivce kubánských doutníků Habanos.

Výrobce: Habanos s.a.
Původ: Kuba

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: