Vážení Zákazníci, Chceme váš informovat že tento pátek 2.8.2022 po 25 letech bude poslední pro náš kamenný obchod v Hotelu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1). I tak nadále pro vás zůstáváme otevřeni v naší nové kamenné prodejně na Vinohradské 53, Praha 2 kde pro vás připravujeme Lounge a zajímavé akce pro doutníkáře. Děkujeme vám za vaše návštěvy a vaší důvěru. Vás Tým Doutníky Praha

Kubanitos Linea II - 1 ks

Značka: Kubanitos

Průměr: 42  Délka: 129 mm
Tvar: Marevas
NáplňSpecial Blend 
Vázací list: Special Blend 
Krycí list: Connecticut Dominican Republic

Výrobce: Disclosed

Dostupnost Skladem
Kód: 6711
250 Kč 250 Kč / 1 ks
Kubanitos Linea II - 1 ks
Značka: Kubanitos

 

Doutník Kubanitos Linea II

Tento rozměr doutníku patři k středním doutníkům v formátech které Kubanitos nabízí. Jedná se o formát "Marevas" který má prstýnek rozměrů 42 a na délku má 129mm. Doutník Kubanitos Linea II doporučujeme jako doutník pro kratší vychutnání nebo začátečníkům jelikož sám formát nevyžaduje velké zkušenosti ale nabízí zajímavou proporci chutí v takovém malém formátu. 

Při výrobě Kubanitos se používa long filler tábák který obsahuje “Special Blend”. Doutníky Kubanitos jsou vyráběny v souladu se staletími starými a osvědčenými kubánskými tradicemi, které umožňují doutníku nabídnout skvělou střední až plnou komplexnost těla, kterou lze ochutnat.

Doba hoření doutníku je 30 - 40 minut 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: