Vážení Zákazníci, Chceme váš informovat že tento pátek 2.8.2022 po 25 letech bude poslední pro náš kamenný obchod v Hotelu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1). I tak nadále pro vás zůstáváme otevřeni v naší nové kamenné prodejně na Vinohradské 53, Praha 2 kde pro vás připravujeme Lounge a zajímavé akce pro doutníkáře. Děkujeme vám za vaše návštěvy a vaší důvěru. Vás Tým Doutníky Praha

Kubanitos Montesco - 1 ks

Značka: Kubanitos

Průměr: 55 Délka: 130 mm
Tvar: Montesco
NáplňSpecial Blend 
Vázací list: Special Blend 
Krycí list: Connecticut Dominican Republic

Výrobce: Disclosed

Dostupnost Skladem
Kód: 6744
370 Kč 370 Kč / 1 ks
Kubanitos Montesco - 1 ks
Značka: Kubanitos

Doutník Kubanitos Montesco

Tento rozměr doutníku patři k vetším doutníkům v formátech které Kubanitos nabízí. Jedná se o formát "Montesco" také znamý jako Wide Churchill který má prstýnek rozměrů 55 a na délku má 130 mm. Doutník Kubanitos Montesco doporučujeme jako doutník pro delší posezení jelikož vyžaduje více času ale jedná se zde i o složení doutníku konkrétnějí počet tabákových listů který doutník obsahuje. Kubanitos Montesco je komplexnější ale velice chutově bohatý doutník který každý kuřák doutníků ocení i kvůli ojedinělém formátu doutníku. 

Při výrobě Kubanitos se používa long filler tábák který obsahuje “Special Blend”. Doutníky Kubanitos jsou vyráběny v souladu se staletími starými a osvědčenými kubánskými tradicemi, které umožňují doutníku nabídnout skvělou střední až plnou komplexnost těla, kterou lze ochutnat.

Doba hoření doutníku je 45 - 60 minut 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: