Vážení Zákazníci, Chceme váš informovat že tento pátek 2.8.2022 po 25 letech bude poslední pro náš kamenný obchod v Hotelu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1). I tak nadále pro vás zůstáváme otevřeni v naší nové kamenné prodejně na Vinohradské 53, Praha 2 kde pro vás připravujeme Lounge a zajímavé akce pro doutníkáře. Děkujeme vám za vaše návštěvy a vaší důvěru. Vás Tým Doutníky Praha

Nová značka na našem trhu: KUBANITOS

Vážení zákaznící,

dovolujeme si vám nabídnout novinku na našem trhu. Jedná se o značku doutníků Kubanitos.

Kubanitos je značka, která je skutečným dědictvím řemeslné zručnosti kubánských pěstitelů tabáku a baličů, kde byly sestaveny staleté tradice, dovednosti a znalosti blendrů a baličů, tyto okolnosti nám dovolili vybudovat moderní a luxusní značku, která se zaměřuje nejen na nabídku prémiových doutníků, ale sdílení skutečné vášňě a příběhu, který s sebou nese každý doutník, když opouští výrobnu doutníků.

Hlavní moto majitelů Kubanitos je „donde la pasión se reencuentra con la tradición“ v překladu „kde se vášeň snoubí s tradicí“.

Při výrobě Kubanitos se používá long Filler tabák který obsahuje “Special Blend”. Doutníky Kubanitos jsou vyráběny v souladu se staletími starými a osvědčenými kubánskými tradicemi, které umožňují doutníku nabídnout skvělou střední až plnou komplexnost těla, kterou lze ochutnat.

Odkaz na Zboží naleznete zde: Doutníky Kubanitos na e-shopu

při vašich dotazech se na nás neváhejte obrátit. 

Vás Tým Dountíky Praha