Romeo y Julieta Julieta - 5 ks

Rozměry doutníku Romeo y Julieta Julieta 5 ks 
Délka: 12 cm
Ring: 33
Velikost / tvar doutníku: Julieta No.6

Původ: Kuba
Výrobce: Habanos s.a.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 5246
750 Kč 150 Kč / 1 ks
Romeo y Julieta Julieta - 5 ks

Romeo y Julieta Julietas byly původně určeny k propuštění v roce 2011, tyto štíhlé doutníky jsou prezentovány ve stylových červených kovových pouzdrech Romeo a jsou věnovány ženám Havany. Přitažlivost jak ženských, tak mužských nadšenců doutníků.

Počátky Romea y Juliety jako tragického milence Williama Shakespeara se datují do roku 1875.

Značka vzrostla na mezinárodní slávu v prvních letech 20. století pod vedením Don 'Pepina' Rodrigueze, talentovaného promotéra, který byl mezi prvními, kdo uznal sílu doutníkové kapely. Během jeho rozkvětu bylo ve výrobě použito nejméně 20 000 různých kapel.

Winston Churchill se stal oddaným značky. Po jeho návštěvě v Havaně v roce 1946 se jeho jméno nejen připomíná na kapele, ale také slouží k popisu nejslavnější velikosti markýzy - Romeo y Julieta Churchill.

21. století zaznamenalo příchod dalších dvou velikostí pomocí názvu. První nazvaný Short Churchill, velikost robusta, která z rozsahu chyběla, byl přidán v roce 2006. Druhým zahájeným jako 21. ročník festivalu del Habano v roce 2010 byl Wide Churchills, který se může pochlubit 55 prstenovým rozchodem, který označuje trend mezi nadšenci. pro stolní obvody vitolas.

Vyvážená a aromatická směs vybraných listů výplně a pojiva Romeo y Julieta ze zóny Vuelta Abajo z ní činí klasického středně tělního Habana.

Dnes je Romeo y Julieta známá po celém světě jako vždy a nabízí nejširší škálu dlouhých výplní v jakékoli značce Habano.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto