Vážení zákazníci, v současné době je u nás zavřeno. Náš kamenný Obchod pro vás připravujeme k otevření. V současné době pro vás připravujeme nový sortiment zboží. Obchod bude otevřeny během 14 dnů, budeme se na vás tešit s našim novým sortimentem zboží. Zboží můžete objednat na našem eshopu a my vám rádi zboží pošleme do dvou dnů nebo osobně dovezeme. Dále tým doutniky praha vám všem moc děkuje ža vaší důvěru v nouzové situaci. Jestli budete potřebovat poradit rádi vám pomůžeme telefonicky na +420 602 383 998 +420 602 334 578 Vás tým Doutníky-Praha.cz

Romeo y Julieta Julieta - 5 ks

Kód: 5246
750 Kč 150 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné

Rozměry doutníku Romeo y Julieta Julieta 5 ks 
Délka: 12 cm
Ring: 33
Velikost / tvar doutníku: Julieta No.6

Původ: Kuba
Výrobce: Habanos s.a.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Romeo y Julieta Julietas byly původně určeny k propuštění v roce 2011, tyto štíhlé doutníky jsou prezentovány ve stylových červených kovových pouzdrech Romeo a jsou věnovány ženám Havany. Přitažlivost jak ženských, tak mužských nadšenců doutníků.

Počátky Romea y Juliety jako tragického milence Williama Shakespeara se datují do roku 1875.

Značka vzrostla na mezinárodní slávu v prvních letech 20. století pod vedením Don 'Pepina' Rodrigueze, talentovaného promotéra, který byl mezi prvními, kdo uznal sílu doutníkové kapely. Během jeho rozkvětu bylo ve výrobě použito nejméně 20 000 různých kapel.

Winston Churchill se stal oddaným značky. Po jeho návštěvě v Havaně v roce 1946 se jeho jméno nejen připomíná na kapele, ale také slouží k popisu nejslavnější velikosti markýzy - Romeo y Julieta Churchill.

21. století zaznamenalo příchod dalších dvou velikostí pomocí názvu. První nazvaný Short Churchill, velikost robusta, která z rozsahu chyběla, byl přidán v roce 2006. Druhým zahájeným jako 21. ročník festivalu del Habano v roce 2010 byl Wide Churchills, který se může pochlubit 55 prstenovým rozchodem, který označuje trend mezi nadšenci. pro stolní obvody vitolas.

Vyvážená a aromatická směs vybraných listů výplně a pojiva Romeo y Julieta ze zóny Vuelta Abajo z ní činí klasického středně tělního Habana.

Dnes je Romeo y Julieta známá po celém světě jako vždy a nabízí nejširší škálu dlouhých výplní v jakékoli značce Habano.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: