O nás

o nás

Odbornost
Odbornost na trhu a zajištění kvality

Díky naší přítomnosti na trhu od roku 1998 disponujeme nepřekonatelným porozuměním trhu s doutníky v Praze. Tato odbornost nám umožňuje nejen importovat zboží nejvyšší kvality, ale také zajistit přísné standardy zajištění kvality. Naše oddanost zaručuje, že naši zákazníci obdrží produkty nejvyšší kvality.

Služba
Služba orientovaná na zákazníka

V srdci našeho prodeje leží nekompromisní zaměření na naše zákazníky. Jsou životně důležití pro náš obchod.Proto věnujeme pozornost jejich spokojenosti skrze proaktivní přístupy a personalizované nabídky. Náš přístup řízení orientovaný na zákazníka zajistí, že každý kontakt překoná očekávání, podporující dlouhodobé vztahy.

Cena
Cena a výběr

Bez ohledu na to, zda jste v naší hlavní prodejně nebo u partnerů, zákazníci mohou očekávat široký výběr doutníků za skvělé ceny. Hrdě nabízíme pestrou škálu možností, které uspokojí každou představu a rozpočet. Naši zákazníci vždy najdou přesně to, co hledají.

tobacco

Historie

1992

Zakladatel naší společnosti, Ing. Peter Forman, udělal svůj první krok směrem k tabákovému průmyslu a navázal první kontakt.

1995
Doutníky Praha v roce 1995

V roce 1995 pod vedením Ing. Petera Formana byl otevřen první obchod La Casa Del Habano v Praze v hotelu InterContinental Praha, který otevřel dveře do světa doutníků. Peter Forman byl ředitelem exkluzivního distributora HABANOS S.A. pro trhy České republiky, Slovenska, Maďarska a Rakouska. Tato pozice mu poskytla hlubší vhled do světa doutníků a umožnila mu přinést do našeho regionu ty nejexkluzivnější a nejkvalitnější produkty. Díky jeho vedení a zkušenostem se náš obchod stal klíčovým hráčem na trhu s doutníky v této oblasti.

1998

Společnost TOBAGO spol. s r.o. vznikla a s ní i nový kamenný obchod na Václavském náměstí, symbolizující rostoucí vliv našeho podnikání.

2000

Spuštění prvního online webu s doutníky v České republice, původně pod názvem La Casa del Havana a později přejmenovaného na nynější Doutniky-praha.cz, zahájilo novou éru prodeje doutníků.

2006

Byly založeny dvě další společnosti zaměřené na velkoobchodní distribuci a import doutníků Nového světa a příslušenství, posilující naši pozici na trhu.

2021

Zakladatel svěřil svému synovi, Bc. Timothymu Formanovi, řízení každodenních operací společností, začínající přenos provozních odpovědností na Timothyho.

2021

Kamenný obchod Doutníky Praha - Vinohradska 53,Praha 2 otevřely své dveře. Aby naši zákazníci mohli plně prožít kouzlo doutníkového světa .

2021

Během krize po pandemii Covid-19 se Timothy a tým rozhodli, že doutniky-praha.cz bude reorganizována a modernizována, změněn bude i hlavní směr společnosti, která chce nově posunout způsob, jak se staráme a distribuujeme doutníky našim zákazníkům.

2024

Doutniky-praha.cz prošla rozsáhlou rekonstrukcí webových stránek, aby nabídla více uživatelsky přívětivý přístup a držela krok s moderními trendy.

Pro velkoobchodní poptávku
nás neváhejte kontaktovat

Pokud máte zájem o velkoobchodní poptávku nebo byste rádi získali speciální cenu, neváhejte nás kontaktovat. Stačí vyplnit formulář nebo nám poslat e-mail na adresu doutniky@doutnikypraha.cz nebo p.szudar@tobago-spol.com a my se vám co nejdříve ozveme. Vaše spokojenost je pro nás prioritou a jsme tu, abychom vám poskytli nejlepší možnou službu.

Naše partnerská
prodejní místa

DOPRAVA ZDARMA

Doprava zdarma: Při nákupu
nad 2 000 Kč

OSOBNÍ ODBĚR

Osobní odběr: Navštivte naši kamennou prodejnu v centru Prahy

GARANCE VLHKOSTI

Garance vlhkosti: Profesionální
balení doutníků se sáčky Boveda

GARANCE PŮVODU

Garance původu: Prověřené zboží přímo od prémiových výrobců

Používáme ověření věku Adulto