Muflon 12° polotmavý ležák 0,75 a Bohekio Robusto Sun Grown

Představujeme vám dokonalé spojení luxusního chvilování - doutník Bohekio a polotmavé pivo Muflon 12°

 

"Kombinace exotické vášně: Doutník z haitijského tabáku a  pivo vídeňského tipu  s jantarovou barvou - neodolatelné spojení svěžího exotismu a bohatého pivního dědictví."

Dostupnost Skladem
Kód: 8312
306 Kč
Muflon 12° polotmavý ležák 0,75 a Bohekio Robusto Sun Grown

Bohekio - První prémiový boutique doutník z Haiti, který v sobě ukrývá bohatou historii a exotickou chuťovou paletu. Z ručně vybraných tabákových listů z oblasti Mirebalais na Haiti vzniká tento unikátní doutník, který láká svým červeným Habano Colorado Maduro obalem. Od prvního tahání až po poslední oblak kouře, Bohekio nabízí bohatý kuřácký zážitek s lahodnou sladkostí a teplým objímavým aromatem. Ideální volba pro doutník po večeři, vyrobený s láskou firmou Supreme Tobacco.

Muflon 12° - Polotmavé pivo vídeňského typu s jantarovou barvou a bohatým chmelovým profilem. Tento lahodný kousek piva v sobě skrývá dokonalou kombinaci plzeňského a vídeňského sladu, díky čemuž je muflon 12° obohacen o unikátní chuťové nuance. S chutí, která sladne na jazyku a jemně hořkne na patře, je Muflon 12° ideálním společníkem pro doutníky Bohekio. A nejen to, je také skvělou volbou k sýrům a dezertům, a rozhodně potěší i ty, kteří nejsou fanoušky tmavých piv s karamelovou chutí.

Spojte tyto dva exkluzivní lahůdky a dopřejte si nezapomenutelný zážitek plný luxusu a chutí, které si zasloužíte. Doutník Bohekio a Muflon 12° - pro ty, kteří si chtějí užít ten nejlepší zážitek z chvilování!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto