MUFLON 14° AMORE MIO 0,75 a Brickhouse Robusto Double Connecticut

Přinášíme vám spojení dvou silných chutí - piva Muflon 14° AMORE MIO a doutníku Brick House Double Connecticut!

 

Dvě výjimečné chutě, každá svým způsobem unikátní, a přesto dokonale sladěné

Dostupnost Skladem
Kód: 8318
260 Kč
MUFLON 14° AMORE MIO 0,75 a Brickhouse Robusto Double Connecticut

Doutník Brick House Double Connecticut - Balení se stejnou vysoce uznávanou směsí náplní Brick House s originálním krycím listem Connecticut Shade a vázacím listem Connecticut Broadleaf. Použití pravého Connecticutského tabáku dává tomuto doutníku unikátní charakter. S velmi kořeněnou a bohatou chutí, tento doutník je nejen odlišný od běžných Brick House, ale také od ostatních doutníků na trhu. Díky své jedinečnosti a kvalitě je Brick House Double Connecticut skutečným pokladem pro vyznavače doutníků.

Muflon 14° AMORE MIO - Být single je trendy. Být single vyžaduje odvahu. Stejně tak je odvážné používat pouze jediný druh chmele pro chmelení piva typu Ale. Sládek pivovaru Muflon  se nebojí experimentovat, a proto se rozhodl pro americkou odrůdu Amarillo, která dodává  pivu nezaměnitelnou chuť a aroma. Název AMORE MIO byl vybrán  jako dokonalou reprezentaci lásky k pivu a odvaze jít vlastní cestou. Tento Ale není soutěž o nejhořčí pivo, ale o skvělou chuť. Zamilovat se do tohoto piva je tak sladké jako pravá láska.

 

Spojte tyto dvě skvělé chutě a dopřejte si nezapomenutelný zážitek plný odvahy a luxusu. Muflon 14° AMORE MIO a doutník Brick House Double Connecticut - pro ty, kteří si chtějí užít to nejlepší!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto