MUFLON RED ALE 13° 0,75 a Artista Midnight Robusto

Spojte se s tou nejlepší chutí a luxusem s párem, který si navzájem doplňuje: Muflon Red Ale 13° a doutník Artista Midnight Robusto!

 

"Kombinace amerického kouzla: Dva americké tabáky v náplni doutníku , jedno dokonalé pivo Ale."

Dostupnost Skladem
Kód: 8315
376 Kč
MUFLON RED ALE 13° 0,75 a Artista Midnight Robusto

Artista Midnight Robusto - První prémiový, težší doutník z řady Artista Series. S krycím listem Habano z Ekvádoru a vázacím listem Connecticut shade, tento doutník přináší harmonickou kombinaci sladkosti a plnosti. Ponořte se do hlubokých, bohatých tónů kávy, koření a kaštanů, doplněných o osvěžující citrusový závěr. Každý tah je jako umělecké dílo, spojení let práce a perfekcionismu.

Muflon Red Ale 13° - Představitelem piv typu Ale, oblíbených zejména v anglosaských zemích. Pro zachování autentičnosti tohoto piva se používá výhradně zámořské chmele, zahraniční slady a originální kvasnice. Speciální technika studeného chmelení zajišťuje intenzivní chmelové aroma a hořkost, které jsou charakteristické pro tento styl piva. Ponořte se do světa citrusových tónů díky chmelování odrůdou Citra a užijte si květinové nuance z chmele odrůdy Amarillo. Pro maximální chuťový zážitek si dopřejte Muflon Red Ale teplejšího, ideálně mezi 12-15°C.

 

Spojte tyto dva prvotřídní požitky a dopřejte si nezapomenutelný zážitek plný chutí a luxusu, který si zasloužíte. Muflon Red Ale 13° a doutník Artista Midnight Robusto - pro ty, kteří si chtějí užít to nejlepší!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto