Vážení Zákazníci, Chceme váš informovat že tento pátek 2.8.2022 po 25 letech bude poslední pro náš kamenný obchod v Hotelu Alcron (Štěpánská 40, Praha 1). I tak nadále pro vás zůstáváme otevřeni v naší nové kamenné prodejně na Vinohradské 53, Praha 2 kde pro vás připravujeme Lounge a zajímavé akce pro doutníkáře. Děkujeme vám za vaše návštěvy a vaší důvěru. Vás Tým Doutníky Praha

Total Flame World Trip Bright Line - 1 ks

Značka: Total Flame

Průměr: 56  Délka: 165 mm
Tvar: TF 65
Náplň: Dominican Republic
Vázací list: Nicaragua
Krycí list: Nicaragua, Dominican Republic, Ecuador (Connecticut)

Výrobce: PLASENCIA CIGARS, NICARAGUA

Dostupnost Skladem
Kód: 6014
260 Kč 260 Kč / 1 ks
Total Flame World Trip Bright Line - 1 ks
Značka: Total Flame

Doutník World Trip je vlajkovou lodí doutníku společnosti Total Flame Cigars, která shromažďuje nejlepší tabáky ze všech zemí na světě. Prostřednictvím působivého prstencového měřidla doutníku se ponoříte do atmosféry cestování po celém světě. Pocítíte ducha objevování spolu s jedinečným výběrem tabáků shromážděných v překvapivě jasné směsi tohoto elegantního večerního doutníku.

Od moderních měst a starověkých ruin až po husté lesy a suché pouště - každý nový krok s sebou přináší nové příběhy a zážitky. Nespočet kilometrů silnic, poznávání kultury a přírody planety - odpočiňte si a zapomeňte na mapu, tento doutník není cesta, ale cíl.

 Doutník obdržel ocenění 88/100 v Cigar Journal.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: