Smoking Jacket Toro Henkie-20ks

Značka : Smoking Jacket

Velikost : 51 x 6  (Toro)

Továrna : Kelner Boutique Factory

Krycí list  :Dominikánská Cotui

Vázací list  : Dominikánská Monte Plata Kelner farma

Náplň : Dominikánská San Vicente, Dominikánská Monte Plata Kelner farma, Nikaragujská Condega, Dominikánská Corojo

 

 

 

Dostupnost Skladem
Kód: 8368
4 500 Kč 4 275 Kč
Smoking Jacket Toro Henkie-20ks
KFB Smoking Jacket Henkie Box
Akce Novinka
Doprava zdarma 4 500 Kč

Zvyšte své zkušenosti s kuřáckou bundou Henkie

Objevte podstatu řemeslné zručnosti a sentimentality v Smoking Jacket Henkie. Tento doutník, vyrobený s péčí a přesností, má zvláštní význam, který odráží hluboké spojení mezi otcem a synem. Hendrikova oddanost kvalitě a jeho osobní přístup je patrný v každém aspektu této směsi.

Kuřácká bunda Henkie představuje středně silný doutník s plným tělem, který slibuje výjimečný kuřácký zážitek. Krémový a hladký charakter zahalí vaše patro a nabízí elegantní cestu, která je shovívavá a rafinovaná. S každým losováním se přenesete do světa bohatých chutí a vynikajících vůní.

Hendrikova sentimentalita vyzařuje ze směsi Smoking Jacket Henkie. Každý tabákový list vybraný pro toto mistrovské dílo má zvláštní místo v jeho srdci a srdci jeho otce, což odráží 19 let spolupráce a společných zkušeností. Když si vychutnáte každý potah, ucítíte teplo a historii, která je napuštěna do každého tabákového listu.

Ponořte se do Smoking Jacket Henkie a přijměte dědictví řemeslné zručnosti a spojení. Objednejte si nyní a zapalte tento doutník, abyste zažili vyvrcholení vášně, odbornosti a sentimentu, které definují odhodlání Smoking Jacket k dokonalosti. Od otce k synovi, od listu ke kouři, tento doutník ztělesňuje skutečně pozoruhodnou cestu.

Síla: střední tělo
Orientační doba kouření 60 až 75 minut. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kelner Boutique Factory
Výrobce/značka: KBF
Prstýnek/ průměr: 51
Délka (mm): 152
Formát/ vitola: Toro
Orientační doba kouření: 60 až 75 minut

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Kelner Boutique Factory je renomovaný výrobce doutníků, který vyrábí ručně vyráběné prémiové doutníky. Továrna se sídlem v Dominikánské republice kombinuje tradiční řemeslo s moderními technikami k výrobě doutníků té nejvyšší kvality.

Kelner Boutique Factory používá pečlivě vybrané tabáky z různých zemí včetně Dominikánské republiky, Nikaraguy a Ekvádoru. Tyto tabáky jsou zpracovávány do vynikajících doutníků zkušenými profesionály s důrazem na preciznost, chuť a kvalitu.

 

Díky své vášni pro řemeslo a oddanosti dokonalosti si výrobce doutníků vybudoval jméno jako přední výrobce prémiových doutníků. Jejich doutníky jsou oceňovány milovníky doutníků po celém světě a nabízejí jedinečný zážitek z kouření.

Používáme ověření věku Adulto