H. Upmann Magnum 56 Jar - 20ks

Značka: H.Upmann

Průměr: 56 Délka: 150 mm
Tvar: Double Robusto
Náplň: Kuba
Vázací list: Kuba
Krycí list: Kuba

Výrobce: HABANOS S.A.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 6091
20 000 Kč 1 000 Kč / 1 ks
H. Upmann Magnum 56 Jar - 20ks
Značka: H.Upmann

Jar doutníku H. Upmann Magnum 56 je odpovědí Habanos na ty z nás, kteří se nemohli nabažit legendárního Magnum 56 vydaného jako limitovaná edice pro rok 2015.

Tato speciální edice Jar, která byla představena na každoročním summitu Duty Free & Travel Retail, který se konal v Cannes, zdánlivě vzdáleného září 2019, byla původně koncipována k prodeji výhradně prostřednictvím těchto dvou maloobchodních kanálů. Vzhledem k náhlému kolapsu mezinárodního cestování a cestování letadlem obecně jsme konečně viděli tento úžasný doutník, který místo toho prošel všemi franšízami Casa del Habano, pro radost všech fanoušků po celém světě.

Jar Magnum 56 je krásně zdobena doutníky značky H. Upmann a značkami a literaturou o samotném doutníku. Je naplněn 20 vynikajícími kubánskými doutníky, které jsou ručně balené nejtalentovanějšími torcedory v Havaně, s použitím nejkvalitnějších vytvrzených tabákových listů z oblasti Vuelta Abajo v Pinar del Rio na Kubě kde se vyrábí nejlepší tabák na světě.

Zatím není známo, kolik sklenic bylo vyrobeno, přesto věříme na to, aby se tento předmět v blízké budoucnosti stal vyhledávaným sběratelským artiklem. Pokud máte rádi značku a rádi sbíráte sklenice, je tu pro vás!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto