JC Nemann Tasting & Pairing Night s Aldo Puncioni a Honzou Martiníkem.

Doutníkový Tasting Vol.1 v Doutníky Praha

 

Datum: 25.10.2022 

Česky

Minulý týden od 17. října do 19. října jsme měli tu čest hostit pana Alda Puncioniho, mezinárodního obchodního ředitele společnosti JC Newmann v Praze. Degustační a párovací večery měly velký úspěch, protože se jich zúčastnilo mnoho kuřáků doutníků v České republice a rádi si s Aldem povídali a poslouchali skvělé poznatky, vtipné historky a doporučení, o které se se všemi laskavě podělil.

Během poslední akce 18. října připravil Honza Martiník, mistr sommelier a brand ambasador nově vydané značky rumu LVMH Eminente, fantastickou degustaci se 3 různými nápoji, které doprovázely 3 doutníky, které se během akce vykouřily.

Skvělý čas strávený společně s našimi klienty a užít si znalosti, které byly předány během těchto akcí.

Moc velké díky Aldovi a Honzovi, že nám pomohli připravit tak krásnou akci

 

Degustované Doutníky: BrickHouse Robusto DBL Connecticut, BrickHouse Robusto Natural, BrickHouse Robusto Maduro

 

English 

Last week from the 17th of October till the 19th of October we had the pleasure to host Mr. Aldo Puncioni the International Sales Director of JC Newmann in Prague. The tasting and pairing nights were a great success as many cigar smokers in the Czech Republic attended and enjoyed talking with Aldo and listening to the great knowledge, funny stories, and recommendations that he had kindly shared with all. 

During the last event on the 18th of October, Honza Martiník the master sommelier and brand ambassador of the lately released brand by LVMH Eminente rum prepared a fantastic degustation with 3 different drinks to accompany the 3 cigars that have been smoked during the event. 

A splendid time to have together with our clients to enjoy the knowledge that was given throughout these events. 

A very big thank you to Aldo and Honza for helping us prepare such a beautiful event

 

Cigars Smoked: BrickHouse Robusto DBL Connecticut, BrickHouse Robusto Natural, BrickHouse Robusto Maduro

 

A few photos from the event 

 

Používáme ověření věku Adulto