Montecristo NO.3 - 1ks

Značka: Montecristo

Tvar: Corona
Náplň: Cuba
Vázací list: Cuba
Krycí list: Cuba
Průměr x délka: 16,67 x 142 mm (42 x 6 1/9")

Dostupnost Momentálně nedostupné
Kód: 4638
330 Kč 330 Kč / 1 ks
Montecristo NO.3 - 1ks
Značka: Montecristo

Doutník Montecristo No.3 a lahvinka Skotské whisky je ta nejlepší kombinace pro dlouhé letní večery. Perfektní provedení, středně silná tabáková chuť. Výrazné vůně vanilky, kakaa a kávy jsou typické pro tuto vydařenou sérii.
Orientační doba kouření 50 - 80 minut.

Značka Montecristo byla uvedena na trh v roce 1935 v továrně H. Upmann. Doutníky vynikající kvality. Nejprodávanější značka ručně balených kubánských Havana na světě. Mají velmi výraznou středně silnou až silnou chuť. Na krabicích jsou motivy z románu Hrabě Monte Christo.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Přepych doutník 11.9.2020 22:00
Před chvílí jsem ho odložil. Opravdu povedený kousek od tohoto na mě až příliš populárního výrobce. Začátek famózní v duchu lahodné kávy později se přidala vanilka zmiňovaná v popisu vše doprovázeno nevtíravým, ale celkem intenzivním tónem koření. Hoření , tah - super. Kouř spíše jemný, ale velká intenzita. Ke konci tóny trochu zpeprní, ale ne nepříjemně. Kouřil jsem až do posledního centimetru. Dostal mne :). Cena za to co vydá naprosto v pořádku. Doporučuji všem co si chtějí udělat výjimečnou hodinku a kousek.
Používáme ověření věku Adulto