Humidor na doutníky Angelo Cabinet Black 60D

Celkové rozměry humidoru (Š x H x V): 300 x 280 x 530 mm
Vnitřní rozměr boxů pro doutníky (Š x H x V): 255x203x30 mm
Vnější rozměr boxu (Š x H x V): 266 x 228 x 41 mm
Hmotnost humidoru: 7,6 kg

Dostupnost Skladem
Kód: 5990
6 330 Kč 6 330 Kč / 1 ks
Humidor na doutníky Angelo Cabinet Black 60D

Stolní humidor na doutníky Angelo Cabinet Black s kapacitou cca 60 a více doutníků (v závislosti na velikosti) je ideálním místem pro uchování vaší sbírky doutníků. Tento kvalitně zpracovaný prosklený humidor typu cabinet v elegantním černém designu nabízí dostatek prostoru a funkcí pro uchování a péči o vaše doutníky.

Humidor je vybaven třemi cedrovými boxy, ve kterých můžete doutníky skladovat jednotlivě nebo po celém balení. Díky možnosti rozdělení boxů cedrovými přepážkami můžete uspořádat doutníky podle svých preferencí.

Dvířka humidoru jsou pevně uzamykatelná a vybavená kvalitními panty, což zajišťuje snadné otevírání a zavírání. Součástí humidoru je také digitální vlhkoměr, který vám umožní monitorovat vlhkost a teplotu uvnitř. Kromě toho jsou dodávány i polymerové zvlhčovače, které pomáhají udržet optimální vlhkost pro vaše doutníky.

Vnitřní prostor humidoru je vyložen cedrovým dřevem, což přispívá k zachování chuti a aroma vašich doutníků. Dno humidoru je vybaveno ochrannou látkou, která chrání povrch, na kterém stojí, před poškrábáním.

S tímto stolním humidorem na doutníky Angelo Cabinet Black budete mít vše, co potřebujete pro kvalitní uchování a péči o svou sbírku doutníků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Používáme ověření věku Adulto