Vážení zákazníci, v současné době je u nás zavřeno. Náš kamenný Obchod pro vás připravujeme k otevření. V současné době pro vás připravujeme nový sortiment zboží. Obchod bude otevřeny během 14 dnů, budeme se na vás tešit s našim novým sortimentem zboží. Zboží můžete objednat na našem eshopu a my vám rádi zboží pošleme do dvou dnů nebo osobně dovezeme. Dále tým doutniky praha vám všem moc děkuje ža vaší důvěru v nouzové situaci. Jestli budete potřebovat poradit rádi vám pomůžeme telefonicky na +420 602 383 998 +420 602 334 578 Vás tým Doutníky-Praha.cz

Cohiba Magicos - 1 ks

Kód: 4164
620 Kč 620 Kč / 1 ks
Skladem

Tvar: Short Robusto
Náplň: Cuba
Vázací list: Cuba
Krycí list: Cuba
Průměr x délka: 21 x 114 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doutník Cohiba Magicos má chuť kakaa, čokolády, dřeva a kůže. První třetinu se chutě trochu ostýchají a po 1/3 se objeví velmi příjemná chuť čokolády, kakaa, kůže, vlhkého dřeva a listí, která přetrvává až do poslední třetiny. Doutník hoří špičkově, doporučujeme si jej v klidu užít a případně si dopřát sladšího rumu, koňaku či whisky. Doutník v kombinaci s dobrým espressem je též osvědčená kombinace.
Orientační doba kouření 45 - 60 minut.

Cohiba Genios je série línea Maduro 5 je název nové řady doutníků značky Cohiba. Výrobce sází na návrat k tradičnímu druhu krycího listu Maduro, vyznačujícímu se tmavou barvou. Tabák typu Maduro je stařen po dobu minimálně 5 let, proto název Maduro 5. Doutníky jsou nabízeny ve třech velikostech označovaných jako Genios, Magicos a Secretos.

Hodnocení dle magazínu Cigar Aficionado  88 / 100.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: